Een 2in1 portret oftewel een duofoto is heel populair maar lijken je kinderen of jij en je broer of zus totaal niet op elkaar? Of wil je eens een keer wat anders dan een gewoon portret dan is een 2in1 portret ‘andersom’ de perfecte oplossing! Groot afgedrukt krijg je een prachtig kunstwerk aan de muur. Je wordt afzonderlijk van elkaar gefotografeerd waarna de portretten later worden samengevoegd zodat jullie hoofden vlak bij elkaar zullen staan of dat zelfs de haren in elkaar zullen overlopen.
Kun je niet kiezen of je een traditioneel 2 in 1 portret wilt met streepje of een 2in1 portret ‘andersom’ dan is het mogelijk om voor een kleine meerprijs, beide portretten te laten maken. De zelfde helften worden dan gebruikt het portret ‘andersom’.
De foto’s worden gemaakt in mijn mooie fotostudio in Liempde . Kun je er meteen een mooi dagje uit van maken. Er is genoeg te doen. Zoals met de kinderen naar Het Gouden Woud.
Al right reserved. Het is niet toegestaan om tekst of foto’s te kopiëren zonder toestemming van Anja Versteden Fotografie.